preskoči na sadržaj
Raspored informacija

Podsjetnik - vodič kroz medije

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Iza nas je tjedan otkad smo krenuli u nešto potpuno novo. Veliki je izazov pred nama, još uvijek se svi privikavamo i učimo. Ali, uz zajedničku podršku svih nas, učenika, roditelja i učitelja, ništa nije nesavladivo. 

Kao mala pomoć, u nastavku poruke nalazi se nekoliko poveznica na materijale vezano za odgovorno ponašanje u virtualnom svijetu i svijeta medija. 

 

Djeca i mediji 

Slikovnica o medijima 

Poštivanje sebe i drugih u virtualnom svijetu 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Renata Zahtila Šarin  datum: 23. 3. 2020. 19:41

Dan za roditelje - u pravilu zadnji četvrtak u mjesecu u popodnevnim satima.

 

Tjedne informacije (razrednici):

RAZRED

RAZREDNIK

VRIJEME ODRŽAVANJA

1.A

Enica Zohil

srijeda, 3. sat

1.B

Viviana Celija

petak, 3. sat

2.A

Iva Pucić Fekter

ponedjeljak, 2. sat 

2.B

Suzana Deltin

utorak, 2. sat 

3.A

Sanda Turčinović

ponedjeljak, 5. sat 

3.B

Bojana Rojnić

srijeda, 3. sat

4.A

Gordana Otočan

utorak, 3. sat 

4.B

Dolores Otočan

utorak, 4. sat 

5.A

Siniša Ivanišević

petak, 6. sat 

5.B

Doris Bilić

srijeda, 6. sat

6.A

Martina Milutinović Zohil

srijeda, 3. sat

6.B

Elena Debeljuh

srijeda, 5. sat 

7.A

Karmela Lazarić

petak, 4. sat 

7.B

Anđela Damijanić

petak, 4. sat 

8.A

Marija Plevko

srijeda, 3. sat

8.B

Elvira Kačan Vozila

petak, 5. sat

1. i 3. Cere

Danijela Rojnić

srijeda, 4. sat 

4. Cere

Diana Rojnić

utorak, 3. sat 

2. i 4. Sut.

Marijana Starčić

četvrtak, 2. sat

3. Sut.

Slavica Marčac

utorak, 2. sat

 

Mjesečne informacije (predmetni učitelji):

PREDMETNI UČITELJ

VRIJEME ODRŽAVANJA

Sanja Maružin (GEO i POV)

prvi četvrtak, 5. sat

Željka Čižić (ENG)

prvi ponedjeljak, 4. sat

Anđela Damijanić (GLA)

prvi petak, 4. sat

Elena Debeljuh (INF)

prva srijeda, 5. sat

Viviana Dobrila (PiD, BIO)

prvi četvrtak, 4. sat

Elvira Kačan Vozila (ENG)

svaki petak, 5. sat 

Dario Garbin (TAL)

prvi četvrtak, 4. sat

Siniša Ivanišević (TZK)

petak, 6. sat

Petar Lajoš (KEM)

utorak, 5. sat

Karmela Lazarić (VJE)

petak, 4. sat

Martina M. Zohil (HRV i POV)

srijeda, 3. sat

Gordana Mazzi (TEH)

petak, 6. i 7. sat 

Samanta Jakus (HRV)

prvi ponedjeljak, 3. sat

Nela Peteh (VJE)

prva srijeda, 2. sat

Marija Plevko (HRV)

prva srijeda, 3. sat

Slobodanka Prica (FIZ)

prvi petak, 3. sat

Darko Brnčić (MAT)

srijeda, 4. sat

Sandra Sloković (TAL)

srijeda, 6. sat

Suzana Ujčić (MAT)

prvi ponedjeljak, 4. sat

Davorka Prusić (ENG)

druga srijeda, 5. sat

Doris Bilić (POV)

srijeda, 6. sat

Ammar Đikić (VJE-Isl.)

srijeda, 14. sati

  :: opširnije :: 


objavio: Elena Debeljuh  datum: 18. 10. 2019. 14:02
» Arhiva naših vijesti    
 


Tražilica



Kalendar
« Srpanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Dokumenti škole

Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400

Korisni linkovi
Dnevni tisak

Zanimljivosti

Obrazovanje i školstvo


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju